טיפולים בפנינה - ספא פנינה בכרמל

טיפולים בספא פנינה בכרמל

בפנינה בכרמל אנו מאמינים במה שאנחנו עושים, לכן אנו מזמינים אתכם להתנסות בחוויה של פינוק, הנאה ורגיעה המשלבת טכניקות מותאמות לכל חלקי הגוף תוך שימת דגש על איזון גוף ונפש, שחרור לחצים וניקוי רעלים. כל אלה מאפשרים לגוף להתמלא מחדש באנרגיית חיים בריאה. הטיפולים מתבצעים כשמוסיקה שקטה תורמת לאווירה המרגיעה בשילוב ריחות קטורת ושמנים ארומתרפיים. מגוון הטיפולים המוצעים נבחרו בקפידה ומתוך התחשבות ברצון הלקוח ע"י צוות המטפלים המובילים והמקצועיים בארץ.

*גישה לנכים לחדרי הטיפולים

לומי לומי

שיטת עיסוי זו, מקורה בהוואי, העיסוי עתיק מאוד ועובר מדור לדור על ידי מרפאים ומנהיגים רוחניים. ייחודו של העיסוי הינו ריקוד המעסה. אצלנו המעסים לא רוקדים אך טכניקת העיסוי נשמרת ומתבצעת בעיקר בעזרת אמות הידיים בתנועות קצביות ומהירות יחסית. מטרת הטיפול היא להזרים אנרגיה מהלב ובנוסף שחרור וריכוך שרירים תפוסים, וחידוש אנרגיות.

עיסוי רקמות עמוק

עיסוי רקמות עמוק מתמקד באזורים מסוימים בגוף החשופים יותר לדלקות, פציעות וחבלות. דרך העיסוי היא חדירה לעומק הרקמה המבוצעת על ידי אצבעותיו של המעסה ולחיצה תוך כדי סיבוב איטי להדמיית פעילות הרקמה.

עיסוי משולב

העיסוי המשולב משלב בתוכו טכניקות שונות. ישנו דגש על עבודות שרירים מאומצת יחד עם שילוב החושים ליצירת אווירת שלווה ייחודית.

עיסוי קלאסי (שבדי)

עיסוי שבדי הינו שיטת עיסוי להרגעה ולהנאה. העיסוי הקלאסי, פותח בתחילת המאה ה- 19 כשיטה לריפוי באמצעות שיפור זרימת הדם והלימפה בגוף. בעיסוי זה קיימים שישה יסודות: ליטוף - העברת ידי המעסה בתנועות עדינות עיסוי עמוק – דחיפה וגלגול כף היד באזורי שרירים. חיכוך – יצירת חיכוך לחימום רקמות. הקשות קצביות – בעזרת גב כף היד בשרירים ובשכמות. רטט – תנודות מהירות של הידיים לשחרור וחימום השרירי. לחיצה – באמצעות האגודלים ישירות על שריר ולצד עמוד השדרה. העיסוי מפיג לחץ ומתחים.

עיסוי ארומתרפי

עיסוי ארומתרפי מתמקד בחוש הריח. העיסוי משלב מגע עדין על ידי המעסה וטפטוף שמנים חמים ליצירת רגיעה ותחושת היטהרות. שמנים ארומתרפיים בעלי סגולות מרפא הריחות השכיחים הינם: וניל, לבנדר, קוקוס, פירות הדר, אקליפטוס וורדים.

אבנים חמות

עיסוי באבנים חמות הוא מנהג עתיק שהגיע מתרבות השבטים האינדיאנים באמריקה. המסורת מספרת שהנשים היו מחכות לגברים הציידים משובם מן הציד עם מים חמים ואבנים חמות כדי להרפות את גופם העייף על ידי עיסוי באבנים החמות. האבנים אוגרות חום בתוכן ומאפשרות עיסוי עמוק, ארוך ומפנק. בעיסוי זה משתמשים באבני בזלת טבעיות. הקשר של אבני הבזלת לעולם הטבע ולאמא אדמה הוא אנרגטי. המעסה משתמש באבנים החמות ובידיו כדי להרפות את גוף המטופל ולשחרר את המתח והלחץ שנאגרו בגוף. תהליך העיסוי גורם לתחושת שלווה עמוקה ומרגיעה המתמשכת גם לאחר העיסוי.

איורוודה

האיורוודה היא מדע בריאות טבעית שמקורו בתרבות הודו העתיקה. האיורוודה מכירה בקיומם של שלושה כוחות ביקום. כוחות אלו מתקיימים בכל מערכות היקום – בנפשו ובגופו של האדם, ובכל מערכות הטבע שסביבו. איזון בין הכוחות האלה הוא תנאי לבריאות. העיסוי נעשה על ידי ניסוך שמן שומשום חם על המצח ועל אזור “העין השלישית”, שהוא אזור בלוטת יותרת המוח. שמני העיסוי מחליקים את החיכוך ומפזרים את החום לאורך כל הגוף במידה שווה. השמנים מזינים ומגמישים את העור ומחזקים את מערכת העצבים. הכמות הקטנה של השמן הנותר בעור לאחר העיסוי, נספגת בכל מערכות הגוף ומספקת התנגדות ללחץ הסביבתי ולטמפרטורה החיצונית. לאחר העיסוי מדווחים המטופלים על תחושת הרמוניה ורגיעה עמוקה.

עיסוי פנינה בכרמל

עיסוי שהורכב עבור לקוחותינו במיוחד לפינוק והרגשה עילאית! משלב טכניקות שונות (אבנים חמות, ארומתרפי וקלאסי)

עיסוי צלוליט

הטיפול אינו חד פעמי אלא מומלץ על לפחות 5 טיפולים. עיסוי נגד צלוליט נחשב לאחד האמצעים היעילים ביותר בטיפול נגד צלוליט! חשוב לציין כי עיסוי אנטי צלוליט - זה לא רק מספר טכניקות ומניפולציות מנואליות, אלא מערכת שלמה של שיטות עם השפעה עמוקה על תאי הגוף. עיסוי נגד צלוליט משפיע על שכבות שומן עמוקות, מזרז את חידוש העור ורקמות שומן תת עוריות. כמו כן משפר ניקוז נוזלי הלימפה וממריץ את פירוק השומנים. העיסוי מתבצע על ידי שפשוף ועיסוי של האזורים הבעייתיים בגוף וגורם לא רק לחימום נעים של השרירים. בכל המערכת, הדם מתחיל לזרום מהר יותר ולהביא בשכבת השומן של העור חמצן ולהוציא ממנה רעלים. תחת עוצמת הידיים של המטפל/ת מתאי השומן של העור, לאט לאט משתחרר ויצא שומן מיותר. התאים כאילו קמים לתחייה, וחילוף החומרים משתפר בכל המערכת משתפר והעור הופך למתוח וחזק.

לקבלת הצעת מחיר מלאו פרטים

 Call Now Button